Sünnipäev ja hakkame remonti tegema

Kaks aastat tagasi pidasin oma sünnipäeva Tenerifel. Jäin väga rahule päikest ja seiklusi täis päevaga. (Omg, kui pisike ja armas on Herman siin pildil:)

Ma ei tea, kas see tuleb vanusega või mis, aga mida lähemale sünnipäev jõudis, seda vähem ma seda tahtsin. Ei tahtnud, et number vahetuks ja saaksin vanemaks. Üldiselt mul pole selle vastu midagi olnud, et saan jälle aastaksese targemaks ja paremaks, kaasnegu siis see numbrivahetus.

Üldse olen ma päris paljudel kordadel oma sünnipäeval kuskil reisil olnud: mitu korda Kanaaridel, Viinis ja kohtades, mis mulle kohe meelde ei tule 😀 Mulle täitsa meeldib nii, et kingin endale erilise päeva, tehes midagi, mis mulle meeldib, antud juhul siis reisimine. Tundub kuidagi hea nii tähistada, kui et koristada/süüa teha/ koristada, kuigi külalised on ikka toredad. Suurt sünnipäeva pole ma nagunii ammu pidanud, pigem siis perega üks suurem pidamine ja sõprade/töökaaslastega väiksem.

Sel aastal oli enne sünnipäeva selline rahutus sees, et eriti ei tahtnudki pidutseda aga kui kõik juba käes oli, siis polnud viga. Täitsa mõnus oli: sai õnnitlusi ja kallistusi, lilli ja kingitusi 🙂 Kuigi sel aastal valisin ma endale kingituse ise ja selleks on minipuhkus mehega Viinis koos väikese matkaga Viini lähedal Hermannskogelil. Seda peab küll paar kuud veel ootama aga ma olen ette juba põnevil. Väikesed põgenemised argipäevast teevad elu kohe tükiks ajaks mõnusamaks, alguses on mida oodata, siis on suur seiklemine ja pärast on mida meenutada 🙂

Selline mõnus mägi matkamiseks – Hermannskogel – ja taamal paistab Viin

Lisaks sünnipäevale on hetkel aktuaalne remont. Meil on vaja kahes toas remonti teha, et saaksime teha ümberpaigutusi ehk siis minu magamistoast saab poistele oma tuba ja mina koos magamistoaga kolin nö vahetuppa. Vahetuba on selline koht, kus on palju ajaloolist tavaari ja palju raamatuid, lisaks hoiame seal laua peal sorteerimist ootavat pesu. Ühesõnaga on see tuba, kus on kõike aga samas ei ole see väga kasutuses.

Nüüd oleme seda tühjendanud pea nädal aega ja üks nädal läheb vast veel, enne kui päris tühjaks saab. Raamatud ja dokumendid, maalid ja muud tähtsad asjad on juba enam-vähem ära kolitud, järgmine etapp on mööbel välja saada.

Mul on idee, et teeks sellised seinad, kus allosas on tapeet, siis keskel liist ja üleval lihtsalt valge värv. Otsisin selle kohta pilte otsisin, aga leidsin ainult teistpidi variante.

Ma siis mõtlen just teistpidi teha, et all tapeet, vahel liist ja siis ülevalt valge (mitte puidust vaid värvitud)

Sain oma õetütrelt ka soovituse tapeedifirma osas ja jessas küll see kohutav, kui pea kõik tapeedid on nii lahedad 🙂 Olen ikka palju neid kollektsioone https://www.borastapeter.com/en lehel läbi vaadanud. Ainuke mure on, et ma tahaks hoida sinist joont magamistoas aga samas mitte liiga tumedat või liiga heledat, sellist “õiget”. Pean vist veel vaatama, kuigi mõned kindlad favoriidid juba on olemas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s