Wrapilootsikud

Vaatasin, et olin mustandite alla salvestanud jaanuaris postituse 2020 aasta kokkuvõtte kohta aga alustamisest kaugemale eriti ei jõudnud. Jah, see 2020 aasta ei läinud küll nii nagu plaanitud oli. Esimest korda tegime mehega mingi plaani, et kuhu võiks aasta jooksul reisida, üks pikem ja paar lühemat otsa ja oh seda huumorit, kuhugi ei saanud ju. Kuigi otseselt midagi halvasti nagu polnudki, oli ikka imelik olla. See oli mõnus, et sai rohkem maalida ja et kõik lapsed käivad sügisest lasteaias aga jah…

Niisiis ei hakka ma seda postitust eelmisest aastast edasi kirjutama, sest ei viitsi. Teen hoopis postituse suupistete kohta, mis ma oma lapse sünnipäeval pakkusin. Olgu öeldud, et lapsed nendest küll suurt lugu ei pidanud ja eks ma seda ka arvasin ja neile olid ka muud road kaasa võetud, küll aga hindasid kõrgelt 2 täiskasvanud külalist, kelle eelistusi mitte liha süüa ma ka menüüd koostades arvestasin. Panen siia kõik kirja, et teinekord oleks hea pilk peale visata, kui peolauda katta on vaja.

Nimetasin need wrapilootsikuteks ja mulle olid need tõesti väga suupärased.

Esiteks on vaja wrapikausikesi või tacokausikesi, mina tegin mõlemaga ja mõlemad olid head.

Täidise tegin kolmes osas: Läätse-tomatisegu, sinihallitusjuustu kreem ja salat.

Läätse-tomatisegu jaoks võtsin poest konservläätsed ja see oli väga õige valik. Ma pole neid kunagi kasutanud aga kartsin, et keedan läätsed üle nagu tavaliselt ja siis need jäävad liiga mögad ja üldse mitte mõnusad. Neid konservläätsesid võib soovitada küll ja kasutan ka ise tulevikus, pärast kuumutamist olid ilusti oma kuju ja maitset hoidmas. Ühesõnaga kuumutasin pannil läätsed, tükeldatud tomatid ja tomati-basiiliku hummuse.

Teiseks sisutäiteks tegin sinihallitusjuustu kreemi, mille jaoks hõõrusin kokku sihihallitusjuustu ja toorjuustu. See toorjuust, mis ma ostsin, oli liiga paks aga lisasin veidi kohvikoort ning kokku sai parajalt kreemine.

Kolmandaks oli salat, selle jaoks hakkisin (või noh õnneks oli mul kasutada kolme lapse tööjõudu ja nad hakkisid ise väga usinalt kõik vajamineva ära) kurki, tomatit ja mangot. Tahtsin küll avokaadot aga poes olid kõik avokaadod toored ja juhuslikult jäi mu pilk pidama mangodel, mis olid nii ilusad ja otse lennukiga meile toodud (hind oli ka muidugi võimas). Ei kahetse seda ostu, oli ülimaitsev ja salatile andis ka mõnusa mahlase maitse juurde.

Serveerimiseks panin lootsikusse kõigepealt läätse-tomatisegu, siis salati ja kõige peale paar törtsu sinihallitusjuustu kreemi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s