Kui sulle tundub, et kolme lapsega on raske…

… siis pane öösel, kui beebil on söömispaus ja sa ootad uuesti magama jäämist,  Instagrami poolt soovitatud tavalisele saksa blogija kontole “follow”. Hommikul hakkab aga kergelt koitma, et seal täiesti tavalise blogija peres on 8 last. Siis mõtle veel kord, et sul on raske 😀 Kohe hakkab kergem!

kinder-chocolate-8-pieces-100g

Kohe piinlik hakkab, et mulle on mõnikord tundunud, et kolme lapsega on raske. Ega ei kujuta seda kaheksa lapsega elu ka ette. Siis on ju koguaeg mingi olukord, mis tahab koheselt lahendamist. Kolmega saab ikka ise ka lõunal pikutada või rahulikult kohvitada.

Vaatasin uuesti selle pere pilte ja lugesin veidi pereema postitusi. Nii tundub küll, et kõik on kontrolli all ja kuidagi on asjad toimima saadud. Piltidelt hakkas muidugi silma, et suuremad lapsed võtavad näiteks jalutamas käies väiksematel käest kinni ja tõenäoliselt on kodus ka abiks. Ega teisiti ei saakski.

Kõige lahedam on basseini pilt, kus väike bassein ongi täitunud ühe pere lastega 😀

Ja uskumatu, et selle kõige kõrvalt jõuab ta teha postitusi, mis on tunduvad nii stressivabad…

Tõesti tore on selliste leidude otsa koperdada, kohe poole kergem hakkas. Palju musta pesu tundus äkki nii vähe ja muud sellised avastused. Eks kõik on suhteline ja oleneb, millega võrrelda.

 

 

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Kui sulle tundub, et kolme lapsega on raske…

 1. helikunnapas

  Ma ei tea, kas see on lohutuseks, aga minu jaoks oli kõige raskem aeg, kui mul oli 3 väikest last (vanim oli 3,5-aastane, kui kolmas sündis). Nüüd on vanim 10-aastane ja peres kokku 5 last. Elu on ilus. Suuremad ei kasvata mu väiksemaid lapsi, aga kui on vaja, vaatavad mõnda aega või hoiavad süles vms. Näiteks pühapäeva hommikul saan magada, sest suurim laps viib 5-kuuse beebi kööki mängumatile mängima.
  Mõnusat nautimist! Nad kasvavad kiiresti! 🙂

  Like

 2. riinpallon

  Ega ma tegelikult ei kurda, mõnel hetkel tundub raske, siis kui saab vähe magada jne. Ma ütleks, et mulle endale tundus lastega tegelemine raskem siis, kui mul neid 2 oli. Eks mingil määral on see peas kinni, nüüdseks juba harjunud teatud kaosega, mis lastega kaasneb ja sellega, et mida vähem endale ette kujutada ideaalseid olukordi, seda vähem peab pettuma 🙂 Aga aitäh lohutamast! 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s