Vahepala Bad Mergentheimi loomapargis

DSC00584

Schwazwaldist Würzburgi sõites jäi meile tee peale Bad Mergentheimi loomapark, mis oli parajaks kohaks, et lastega väike jalasirutuspaus pikal autosõidul  teha. Loomapark ületas kõik ootused, see oli suur ja tundus, et kõikidel loomadel oli seal hea elada. Hiiglaslik maa-ala ja huvitavad kraavide-müüride lahendused tegid loomadele seal elamise kindlasti  mõnusamaks. Kohe loomapargi alguses sai ka kitsekesi peost toita, selleks müüdi spetsiaalset sööta väikestes pakkides, mida võis anda.

Omaette vaatamisväärsus ja laste suur lemmik oli sealne mänguväljak, mis oli küll üks uhkematest, mida oleme näinud. Kogu selle uhkuse juures oli ta kuidagi mõnusalt maalähedastest materjalidest ja ajaloohõnguline oma vahvate teematubadega. Mängulinnakus olid pood, apteek, kool jne. aga sai ka niisama turnida, kuskilt läbi pugeda ja liugu lasta.

See on koht, kuhu tahaks küll tagasi minna, siis kui lapsed on suuremad. Mänguväljak oli ametlikult 4-99 aastastele 🙂 H ronis ka seal hoolega aga tal pidi koguaeg käest kinni hoidma või siis lihtsalt kõrval seisma. Ka loomapargis jäid paljud asukad vaatamata, kuna jõudsime sinna suhteliselt hilja.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s